Çanakkale Web Tv’de yayımlanan Çanakkale’nin Artıları adlı programa konuk olarak Çanakkale’nin geleceği hakkında detaylı açıklamalarda bulundum. Çanakkale’nin Artıları Programı ve ekibine çok teşekkür ederim.

Muhabir: Evet değerli izleyiciler, bugün yine Çanakkale’nin +’ları programıyla sizin karşınızdayız. Bugün aslında benim için de çok önemli bir gün. Bugünkü konuğumuz, Çanakkale Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sayın İskenderoğlu. Sayın İskenderoğlu’na önce hoş geldiniz diyorum.

Julide İskenderoğlu: Merhabalar hoş bulduk. Çok teşekkür ederim.

Muhabir: Julide ablacığım öncelikle buradaki herkes sizi çok iyi tanıyor ama bir de seyircilerimizin tanıması açısından kısaca kendinizden bahseder misiniz?

Julide İskenderoğlu: Tabi. 1974 Balıkesir doğumluyum. İlk, Orta, Lise eğitimi Balıkesir’de yaptım. Üniversiteyi kazandım Çanakkale’de. Çanakkale’de okudum, evlendim. Bir çocuk annesiyim. Kafe işletmeciliği yapıyorum. 10 yıldır yaklaşık siyasetle uğraşıyorum. Çanakkaleli bir kadınım artık. Yani 20 yıldır Çanakkaleliyim.

Muhabir- Artık bu defa gerçekten Jülide İskenderoğlu Çanakkale’den Milletvekili Aday Adayı olacak mı?Bunu neden soruyorum videoda da gördüğünüz üzere taraflı tarafsız Kadın Kolları sizi burada görmek istiyorlar. Bu sizin için çok büyük onur ve guru zaten.

Julide İskenderoğlu- Sağ olsunlar. İnanılmaz. Tabi her şey bir yana bu konuşmalarda yani hepsinde o kadar güzel anılarımız, hepsiyle yaşadığımız o kadar güzel şeyler var ki… Allah’a şükür birbirimizin arkasından bunları söyleyebilmek çok önemli. Ki bu bir gönül işi. Biz bu işi para alarak yapmıyoruz. Hiçbir kadın arkadaşıma para vererek de oraya çağırmıyoruz. O yüzden de yani bu kadar kalabalık olmamız bu kadar güzel olmamız… Her şeyden önce biz birbirimizi çok seviyoruz. Kadın kadına biz çok iyi çalışmalar yapabiliyoruz. Biz çok iyi bir ekibiz. Milletvekilliğine gelince… Ben bir teşkilat mensubuyum. Yani dışarıdan bu işe gönül vermiş hadi ben de vekil adayı olayım deyip çıkabilecek bir yapım yok. Öyle olmamalı da. Bizim aldığımız teşkilat terbiyesi şudur. Teşkilat bize ne görev verirse biz onu yaparız. Yani biz aslında hepimiz üyeleriz. Teşkilat o gün sizi mahalle teşkilatında görür, orada çalışırız. Teşkilat sizi milletvekili adaylığında görür o zaman gider orada aday olursunuz. O yüzden o süreç geldiğinde teşkilatım bana o görevi verirse onurla gururla yaparım.

Programın devamına aşağıdaki video oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir