Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren babalarımız; yüreklerindeki sevgi, merhamet ve şefkati karşılıksızca bizlere veren, bizlerin mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, tecrübeleriyle hayatın zorluklarına karşı mücadelemizdeki en büyük yol göstericilerimizdir.

Hayatını ailesine ve çocuklarına adayan, hayatımızın eşsiz parçaları olan babalarımıza; bu gibi özel günler, sevgimizi ve saygımızı ifade etmek için bir vesile olmalı ancak sadece belli gün veya haftalarda değil, her zaman saygı ve sevginin en güzelini göstermeli ve gönüllerini hoş tutmalıyız. Çünkü babalarımız; bizlerden sevgi ve şefkatlerini hiç bir zaman esirgemeyen, ihtiyaç duyduğumuz her anda yanımızda olan yerleri asla doldurulamayacak en kıymetlilerimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta ay yıldızlı bayrağımız ve vatanımız için mücadele eden kahraman şehit babalarımız ve ebediyete göç eden gazi babalarımız olmak üzere Salih ve Erdal Babam, babamız (eşim Yücel İskenderoğlu) ve bütün babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir