Son 3 gün… Bir ayın ne kadar çabuk geçtiğinin farkında bile değiliz. Gece gündüz çalışarak emek vererek geçirdiğimiz günlerin sonuna gitgide yaklaşıyoruz. Heyecan dorukta…

Büyük bir istikrarlılıkla son gün son saate kadar çalışmaya, tek tek insanlarımıza dokunmaya devam edeceğiz. Bu motto ile çıktığımız bu yolda daha yürünecek çok yolumuz var biliyoruz. Birlik ve bütünlük içinde var gücümüz ile ziyaretlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Her gün biraz daha güçleniyoruz. Bize inananların sayısı gün be gün artıyor. İşte bundan dolayı yorulmuyor ve usanmıyoruz.

Öğlen saatlerinde sofralarımızla ilk konserve ton balığını tanıştıran 1984’ten bugüne kadar Çanakkale’den dünyaya nam salarak dünya markası olmuş Dardanel fabrikamızın öğle yemeğinde işçilerimizle birlikte yemeklerine katılım sağladık. Tüm işçilerimizin desteklerini de alarak istikrar sürsün, Türkiye büyüsün dedik. Aynı Dardanel gibi bütün dünyaya kendini ve ülkemizi tanıtmış daha nice markalar yaratma için çok çalışmalıyız ve üretmeliyiz dedik. Güçlü Türkiye’yi bütün dünyaya kanıtlamak için birlik ve beraberlik içinde olmalı, 24 Haziran’da ülkenin kötüye gitmesini isteyenleri sandıklara gömmeliyiz dedik.

Dardanel fabrikasından ayrılarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün çatısı altında gerçekleşen, çalışan kadın gruplarının ürettiği ürün ve yiyeceklerin sergi açılışına katıldık. Kadınlarımızın bu ülke için ne kadar değerli olduğunun ve kadınlarımızın ne kadar üretken, çalışkan olduğunun bir kez daha farkına vardık. Birbirinden güzel takılar, eşarplar, işlemeler ve leziz yiyecekler için kadınlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi ilettik. Her zaman yanlarında olduğumuzu ve desteklerimizi belirttik. Kadınlarımızın girişimcilik üzerine yaptığımız eğitimlerin sayısını arttırmak ve onları ekonomik açıdan daha çok desteklemek için 24 Haziran günü Türkiye’nin geleceğine yönelik kullanmalarını talep ettik.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ndeki çalışanlarımızın yanına uğrayıp kolaylıklar dileyerek ayrıldık. Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve de Karel İnşaat’ın sahibi Esra Yüksel arkadaşımızı iş yerinde ziyaret ettik. Çanakkale’miz için güzel sohbetler ettik. Beraber bu kutlu yürüyüşe devam sözünü verdik! Karel inşaattan ayrılarak yolumuza devam ettik. Her fırsatta kurum ziyaretlerimize devam ederek bugünde Türk Telekom müdürlüğümüzün ve PTT müdürlüğümüzün personellerini ziyaret ettik.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir